FREE.BG

Взаимопомощ за безплатен хостинг FREE.BG
Дата и час: 28 Мар 2024, 11:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Регистрирах акаунт, но не получих Активационен код
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2011, 20:59 
Виж , не знам ти ква връзка имаш с фрее.бг , просто се опитвам да бъда съгурен и админа да каже , защо е занемарен и от 20МБ пак си станаха 10МБ пространство , ползвам само фрее.бг и не смятам да ползвам друг , въпроса ми е следния , може ли да се разчита в дългосрочен план за проекти . Не съм тук да споря с някой ясно ли ти е .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Регистрирах акаунт, но не получих Активационен код
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2011, 19:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2009, 06:37
Мнения: 79
Gerdo написа:
защо е занемарен

Какво разбираш под занемарен.
Gerdo написа:
от 20МБ пак си станаха 10МБ пространство

това е въпрос на целесъобразност - в общите условия си го пише - като искаш повече пространство си плащаш - от просто по просто :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Регистрирах акаунт, но не получих Активационен код
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2011, 22:32 
Занемарен означава - въпроси без отговори , липса на модератори ти не знам къв го играеш така и не каза , спам по темите , и точно тоя твой договор пише на 3 месеца зарязан сайт хвърчи , много ми е интересно що ли нито един сайт не е хвъркнал от free.bg , такива сериозни домейни са заети и няма никой на тях , колкото до пространството не мога да разбера един пат 20 после 10 ... но както и да е да се надяваме , че никой не би се подиграл със free.bg и да го скапа щото тука има много стойностни и важни сайтове .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Регистрирах акаунт, но не получих Активационен код
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2011, 13:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2009, 06:37
Мнения: 79
Gerdo написа:
Занемарен означава - въпроси без отговори

Това е форум - наличието на въпрос не предполага автоматично наличието на отговор. И като искаш да ставаш собственик на доймен предполага, че си наясно с всичко свързано с това - ами отговаряй на въпросите без отговор :idea:

Gerdo написа:
не знам къв го играеш
виж ми профила :idea:
Gerdo написа:
колкото до пространството не мога да разбера един пат 20 после 10 ... но както и да е да се надяваме

Виж пак общите условия
Цитат:
FREE.BG предупреждава, че:
...............
# Тези правила не са окончателни и могат да се променят във всеки момент от време, без предварително уведомление и измененията влизат в сила на момента.


Gerdo написа:
че никой не би се подиграл със free.bg и да го скапа щото тука има много стойностни и важни сайтове

Какво се случи на 30.07.2009 г.
Gerdo написа:
спам по темите

е с това аз се боря от известно време и за жалост спамерските атаки не са никак изолирано явление - това го знае всеки администратор или модератор на форум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Регистрирах акаунт, но не получих Активационен код
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2011, 20:02 
Ето тва вече е тон на разговор , благодаря ти за отговорите и надявам се мога да разчитам за напред в дългосрочен план на фрее.бг . Благодаря


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов